GITS: Geen klassieke jobdag bij SADEF, maar een ontvangst in ware VIP-stijl

Ingediend door Stefaan op za, 03/10/2026 - 17:16

Geen klassieke jobdag bij SADEF, maar een ontvangst in ware VIP-stijl. Tijdens de SADEF Jobdagen werden de vele sollicitanten letterlijk en figuurlijk als een Very Important Profile ontvangen. Met rode loper, persoonlijke rondleiding per golfkar, verwenmomenten en een professionele fotoshoot maakte SADEF van solliciteren een bijzondere kennismaking met het bedrijf.

Vanaf hun aankomst werden de kandidaten feestelijk onthaald op de rode loper aan de receptie. Daarna kregen ze een persoonlijke rondleiding over de bedrijfssite, mét golfkar. Onderweg en na afloop was er ook ruimte voor ontspanning: een kapper en masseuse stonden klaar, terwijl kandidaten konden genieten van een hapje en een drankje.

Vervolgens konden de sollicitanten plaatsnemen voor de camera voor een professionele profielfoto in ware VIP-stijl. Helemaal klaar voor de volgende stap volgde ten slotte het sollicitatiegesprek met het HR-team van SADEF.

De Jobdagen kregen vandaag nog een extra bijzonder tintje met de aanwezigheid van Henok Dekaezemaker, de bekende content creator en het gezicht van de SADEF Jobdagen-campagne. Hij verwelkomde de kandidaten persoonlijk en kroop zelfs achter het stuur van de golfkar om hen zelf door het bedrijf te gidsen.

Met de geslaagde Jobdagen wilde SADEF niet alleen nieuwe medewerkers ontmoeten, maar vooral tonen dat achter ieder cv een persoon zit die het verdient om gezien en gewaardeerd te worden. Want bij SADEF ben je als sollicitant geen nummer, maar een Very Important Profile.

Geschreven door
Mandelnieuws