Patricia Debaets wil haar persoonlijkheid tonen tijdens Pose & Performance

Ingediend door Stefaan op vr, 22/05/2026 - 12:00

Patricia Debaets (48) uit Beernem. Jarenlang baatte ze een frituur/ restaurant uit om dan mede door haar passie voor Spanje de overstap te maken naar het runnen van een Spaans restaurant Bodega in hartje brugge. "Na jaren full time horeca en mijn Spaans avontuur ben ik mijn grote passie  voor mode gevolgd en terecht gekomen in de mode en de suitekledij . Nu werk ik bij Sam&Sieber in Oostkamp, ook 1 van mijn sponsors die terug geloofde in mij!Als echte fashionista haal ik veel energie uit het creëren van looks en mezelf uitdrukken via stijl en uitstraling. Mode is voor mij niet alleen kleding, maar een manier om mijn persoonlijkheid te tonen."

Waarom doe je mee? "Ik doe mee aan Pose & Performance omdat ik uit mijn comfortzone wil stappen en zelfzekerder wil worden. Het is voor mij een kans om te tonen dat vrouwen zonder de perfecte modellenmaten ook kunnen schitteren. Verder wil ik mezelf beter  leren kennen en sterker in mijn schoenen staan. Tegelijk kan ik mijn liefde voor mode volledig laten zien."

Wat zijn je eerste ervaringen met de wedstrijd?  "Die waren super spannend, maar ook heel leerrijk. Er staat nog heel veel te wachten in het komende jaar waar ik enorm naar uitkijk." 

Ambitie
"Mijn ambitie is om ervaring op te doen, zowel persoonlijk als in de wereld van fashion en modellenwerk. Ik wil mezelf blijven ontwikkelen en tonen dat je met passie en doorzettingsvermogen veel kan bereiken."

Eerdere ervaringen
"Ik heb altijd al interesse gehad in mode en styling, en experimenteer graag met verschillende stijlen. Deze wedstrijd is voor mij een eerste echte stap om dat naar een hoger niveau te tillen en wat meer ervaring op te doen voor de camera. "

Wat wil je nog kwijt? "Ik ben vooral dankbaar voor deze kans. Het is een ervaring die me sowieso sterker maakt, ongeacht het resultaat. Ik hoop anderen ook te inspireren om in zichzelf te geloven en hun passie te volgen."

Provinciaal domein Bulskampveld
"De locatie en de shoot waren echt top. Alles was goed gecommuniceerd en de setting gaf meteen een inspirerende en rustige vibe. Stefaan  hielp me om me comfortabel te voelen voor de camera. Ik ben hem dankbaar voor de professionaliteit die me meteen een goed gevoel gaf om aan dit avontuur te starten. Dankuwel ook voor de tips en de vriendelijkheid."

Geschreven door
Mandelnieuws/ Stefaan Bogaerts