Vanessa Reyntjes genoot van haar fotoshoot als finaliste Miss de Luxe '26

Ingediend door Stefaan op za, 17/05/2025 - 08:00

Vanessa Reyntjes uit Sint Denijs neemt deel aan Miss De Luxe '26 om haarzelf eens op plek nummer 1 te zetten na een hels jaar. "En vooral mezelf wil laten groeien tot op een punt dat ik mezelf graag zie en er mag staan. Miss de Luxe is mijn eerste verkiezing ooit waaraan ik deelneem maar ik kan je nu al vertellen dat mijn eerste ervaring top is. En het avontuur is nog maar begonnen."
"Mijn ambitie is natuurlijk hopelijk het kroontje mogen dragen, maar ook graag in de wereld van shoots en missverkiezing blijven plakken,  hetzij shoots voor kledij of crewlid om finalisten bij te staan."

Mandelnieuws.be
"De shoot met Stefaan verliep zo rustig, Na enkele foto's was mijn stress volledig weg. Je wordt goed omringd en geholpen bij de poses, echt top! Dit was voor mij de allereerste shoot ooit en meteen een mooie ervaring.  Als locatie kozen we de internationale rozentuin in Kortrijk, en wat een mooie locatie was dat zeg.  Het mooie warme weer droeg ook mee aan deze prachtige locatie.  Ik geniet ondertussen ten volle van dit mooie avontuur, en zal dit altijd in mijn hart meedragen. Trots op waar ik nu sta en mag staan. En in volle nieuwsgierigheid naar wat nog komt! "

Geschreven door
Mandelnieuws/ Stefaan Bogaerts